ul.Szkolna 35/37
42-256 Turów k.Cz-wy

+48 34 328 60 13
marol@marol.info.pl

Materiały Budowlane / Węgiel

W naszej ofercie znajdziecie Państwo cały przekrój materiałów budowlanych, chemii, systemów suchej zabudowy, ociepleń budynków, czy systemów kominowych. Posiadamy tytuły "Najlepsi 2017" "Najlepsi 2018" "Najlepsi 2019" "Najlepsi 2020" wśród Składów Opału w Częstochowie przyznawany przez serwis oferteo.pl

czytaj więcej

Transport Krajowy i Międzynarodowy

Nasza ekologiczna i niezawodna flota transportowa jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy przewóz towarów sypkich naczepami do 25 ton. Transport z rozładunkiem HDS. Przewóz ładunków naczepami typu firanka z muldą umożliwiającą przewóz kręgów. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i ubezpieczenia w ruchu krajowym i międzynarodowym.

czytaj więcej

Wyceny i Doradztwo Techniczne

Obsługujemy zarówno inwestorów prywatnych jak i firmy wykonawcze. Nasi doradcy przygotują kompleksową wycenę materiałów potrzebnych do realizacji Państwa budowy wraz z kosztami transportu. Udzielimy szczegółowych informacji na temat zastosowanych technologii i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Wystarczy się z nami skontaktować.

czytaj więcej

Już dzisiaj zacznij planować budowę

 Przyłącz sie do Nas

o Nas

Od ponad 30 lat towarzyszymy z naszym asortymentem Klientom przy dużych inwestycjach, budowie swoich wymarzonych domów, remontach, wykończeniach i pracach ogrodowych. Prowadzimy dwa punkty handlowe podzielone na hurtownię oraz detal. Zapewniamy opał dopasowany do każdego pieca w gospodarstwie domowym jak i w przemyśle. Jesteśmy sprawdzonym partnerem logistycznym, zajmujemy się transportem oraz spedycją krajową i międzynarodową. Obdarzyli nas zaufaniem Klienci detaliczni i hurtowi, wykonawcy i deweloperzy.

czytaj więcej
 Marol - Składy budowlano opałowe

Chcesz zrobić zakupy online ?

Kliknij i kup