ul.Szkolna 35/37
42-256 Turów k.Cz-wy

+48 34 328 60 13
marol@marol.info.pl

Marol - Składy budowlano-opałowe

Materiały Budowlane / Węgiel

W naszej ofercie znajdziecie Państwo cały przekrój materiałów budowlanych, chemii, systemów suchej zabudowy, ociepleń budynków, czy systemów kominowych. Posiadamy tytuł "Najlepsi 2017" wśród Składów Opału w Częstochowie przyznawany przez serwis oferteo.pl

czytaj więcej

Transport Krajowy i Międzynarodowy

Nasza ekologiczna i niezawodna flota transportowa jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy przewóz towarów sypkich naczepami do 25 ton. Transport z rozładunkiem HDS. Przewóz ładunków naczepami typu firanka z muldą umożliwiającą przewóz kręgów. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i ubezpieczenia w ruchu krajowym i międzynarodowym.

czytaj więcej

Wyceny i Doradztwo Techniczne

Obsługujemy zarówno inwestorów prywatnych jak i firmy wykonawcze. Nasi doradcy przygotują kompleksową wycenę materiałów potrzebnych do realizacji Państwa budowy wraz z kosztami transportu. Udzielimy szczegółowych informacji na temat zastosowanych technologii i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Wystarczy się z nami skontaktować.

czytaj więcej

Już dzisiaj zacznij planować budowę

 Przyłącz sie do Nas

o Nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w październiku 1990r. pod nazwą Zakład Zaopatrzenia i Obsługi Rolnictwa „MAROL” Marian Połacik, która obowiązuje do dnia dzisiejszego. Nasza firma idealnie odpowiada na potrzeby Klientów: profesjonalne doradztwo, szybka wycena, załadunek towaru, dostawa na telefon – to wszystko, aby zaoszczędzić naszym Klientom czas i pieniądze.

czytaj więcej
 Marol - Składy budowlano opałowe

Chcesz zrobić zakupy online ?

Kliknij i kup