ul.Szkolna 35/37
42-256 Turów k.Cz-wy

+48 34 328 60 13
marol@marol.info.pl

Marol - Składy budowlano-opałowe

O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w październiku 1990r. pod nazwą Zakład Zaopatrzenia i Obsługi Rolnictwa „MAROL” Marian Połacik, która obowiązuje do dnia dzisiejszego.

Nasza firma idealnie odpowiada na potrzeby Klientów: profesjonalne doradztwo, szybka wycena, załadunek towaru, dostawa na telefon – to wszystko, aby zaoszczędzić naszym Klientom czas i pieniądze. Dbamy również o zachowanie partnerskich relacji z naszymi Klientami oraz o to, aby współpraca układała się pomyślnie na każdym etapie transakcji.

Jako solidny partner z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie z zakresu materiałów budowlanych i opałowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również hurtowni i firm handlowych.

Posiadamy szeroką ofertę handlową. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz profesjonalnych urządzeń najbardziej znanych producentów w kraju. Ponadto, istnieje również możliwość zamówienia towarów spoza stałej oferty.

Firma MAROL działa na 5 płaszczyznach działalności:

  • SPRZEDAŻ HURTOWA - szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych w korzystnych cenach hurtowych jak również hurtową sprzedaż opału (luzem i workowanego).
  • SPRZEDAŻ DETALICZNA - szeroki zakres asortymentu budowlanego oraz opałowego wraz z transportem i rozładunkiem hds.
  • USŁUGI TRANSPORTOWE - posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia oraz koncesje na świadczenie usług z zakresu przewozu towarów, zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym. Gwarantujemy Państwu niezawodny tabor samochodowy, spełniający wszystkie wymagania europejskie pod względem technicznym i ekologicznym. Zapewniamy również kadrę odpowiedzialnych i doświadczonych kierowców, posiadających wszelkie badania i uprawnienia do przewozu towarów.

Posiadamy :

  • aktualny numer weterynaryjny w dziedzinie transportu pasz,
  • zezwolenie na transport odpadów na terenie Polski i Niemiec,
  • Nasze usługi cechuje m.in. bezpieczeństwo ładunku i terminowość dostaw. W ramach ochrony Państwa towaru, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.
  • USŁUGI HDS - prace przeładunkowe dźwigami HDS, transport z załadunkiem i rozładunkiem HDS. Dysponujemy samochodami HDS o różnych gabarytach oraz doświadczoną kadrę kierowców. 
  • DORADZTWO BUDOWLANE - oferujemy profesjonalne doradztwo budowlane i remontowe oraz kalkulację kosztów na każdym etapie budowy. Wykonawcom, współpracującym z naszą firmą, oferujemy coroczny cykl bezpłatnych szkoleń praktycznych i teoretycznych zakresu nowości budowlanych.